top of page

MEIST

Jagame inspiratsiooni

MEIE LUGU

Mina olen Helina, JÄÄ perenaine. JÄÄ sai alguse meie pere sügavast kirest toidu, veini ja elu nautimise vastu. Meie missiooniks on jagada teiega erakordseid ja ootamatuid elamusi, sest kui meie juba midagi ette võtame, siis teeme seda kirglikult ja täieliku pühendumusega.


Eksklusiivsed sündmuseid JÄÄ Klubi Liikmetele korraldame ainult siis, kui seda ise soovime ja ainult JÄÄ inimestele —meie hinnatud klubi liikmetele.

Oleme aastaid perega maailmas rännanud ja kohalikku toitu "jahtinud". See tähendab, et käime kohtades, kus käivad kohalikud ja üritame veeta erinevates riikides võimalikult kaua aega, et hakkaks nn. matsu  tabama. Toit ei ole ilmtingimata Michelin või tänavatoit vaid kuidas juhtub - vahel nii, vahel naa.

Meie jaoks on toit ja vein kultuuri peegeldus ja selle oluline osa. Hästi teostatud ja läbi mõeldud roog või vein võivad luua kustumatuid mälestusi kogu eluks!Ahjaa, VEINID!
Vein on õpitud maitse. Mida rohkem jood, seda rohkem jood! minu enda tsitaat

Nii juhtus ka minuga. Muudkui maitsesin ja maitsesin ja tänaseks maitseb ikka väga!

Veiniarmastus viis meid selleni, et toome kõik JÄÄs pakutud veinid ise maale. Tegemist on väikeste-, kuid väga kõrgelt hinnatud veinimajadega. Jätkusuutlikuse printsiibist lähtudes pakume vaid vana maailma veine ja mulle.
Nii mõnigi vein meie valikus on kollektsionääri või tõsise veinisõbra jaoks maiuspala.

MEESKOND

JÄÄ-s pole me lihtsalt meeskond; oleme seltskond, kes tulevad kokku vaid erilisteks sündmusteks. Igal ühel meist on oma „ametlik“ töö ka, kuid me armastame JÄÄd, see on kirg, mis meid ühendab.
 

Mari-Liis

Mari-Liis on abivalmis, ebainimlikult kohusetundlik ja positiivne. Mari-Liis on alati olemas, kui teda vajad. Tema kirg oma ülesannete vastu on nakkav, ajendatud tõelisest armastusest elu ja uute väljakutsete vastu.

Grethe aka Aiku

Aiku on tunnustatud ratsutamistreener (kolmevõistlus).  Tema energia on vastupandamatu - rääkimata naerust, mis röövib kõigi südamed. Niiet kui eelistate jääda külmaks, hoiduge selle nakkavast võlust!

Desiree

Kõigi poolt armastatud Desiree on tohutult töökas ja küps inimene. Kuigi ta on noor, on ikka nii, et kui kellegil tiimis vaja vastuseid, pöördutakse tema poole. Tema armas loomus nakatab nii tiimi, kui JÄÄ külalisi.

Kaisa

Tõeline emotsioonide võlur, kes üllatab meidki pidevalt. Kuigi Kaisa on "päris elus"  kinnisvarabüroo Uus Maa City Tallinna büroojuht ja lisaks veel raamatupidaja, on tema huumor see, mis meid alati lõbustab.


Keitrin

Keitrin on veidi salapärane isiksus. Tema pühendumus anda endast parim võib Sind esmapilgul eksitada, sest ta tundub siis surmtõsine - tegelikult on Keitrin soe ja lõbus inimene - julgusta teda ja ta lööb enda ümbruse hetkega särama. 
 

Kristjan

Meie noorim liige ja keskkooliõpilane Kristjan jõuab tegeleda oi, kui paljude asjadega: võrkpall, jalgpall, kooliõpingud... 

...ja ikka leiab ta aja meie klubiga liituda. Kristjanil on suured ambitsioonid ja ta teab, et nende saavutamiseks peab saama kogemusi igas ärivaldkonnas. Oleme tema tuleviku suhtes põnevil ja rõõmsad, et saame teda tema teekonnal toetada.                                                                                                                                     Kallistustega

                                                                                                                                       Helina Saarniit

MEESKOND

Mari-Liis

Mari-Liis Azojan

Soul Sister

Dess_edited.jpg

Desiree Saarniit

Soul Sister/ My Daughter

Helina_edited_edited.jpg

Helina Saarniit

Founder & CEO

Kristjan

Kristjan Järve

Soul Brother

Grethe Aikevitšius

Grethe Aikevitšius

Soul Sister

Kaisa

Kaisa Anion

Soul Sister

Keitrin

Keitrin Vassil

Soul Sister

bottom of page